Partizani mposht Vllazninë në minutat e fundit February 6, 2017

JAVA 20   DATA QYTETI ORA NDESHJA REZ 05.02.2017 Laç 14:00 * Laçi – Tirana 1 – 0 Mensah 35′ 05.02.2017 Kukës 14:00 Kukësi – Teuta 1 – 0 Emini 37′ 05.02.2017 Tiranë 17:00 Partizani- Vllaznia 2 – 1 Bakaj 34′ (0-1), Bardhi 65′ (1-1), Batha 89′ (2-1 penallti) 06.02.2017 Tiranë 14:00 Korabi – Skënderbeu – 06.02.2017 Durrës 17:00 Flamurtari – Luftëtari – […]

Comments (0) Read more
Nis prishja e murit në Mitrovicë February 6, 2017

Ka filluar rrënimi i murit në Mitrovicën e Veriut, kjo pas marrëveshjes së nënshkruar të shtunën në mes Qeverisë së Kosovës dhe kryetarit të komunës së Mitrovicës së Veriut, Goran Rakiç, si dhe pas votimit të marrëveshjes në Kuvendin Komunal të Mitrovicës së veriut. Gjendja deri në këto momente është e qetë. Atje shihen forca […]

Comments (0) Read more